Knowledge @ Work

Twoje kluczowe kompetencje

E-Learning

Co to jest e-Learning i co zawiera?

e-Learning to nowoczesny sposób uczenia się z wykorzystaniem technologii informatycznych i Internetu. Stosowany na wielu uczelniach (np. studia online) oraz w firmach szkoleniowych do wspomagania tradycyjnych zajęć lub szkoleń.

Na Platformie Knowledge@Work znajdziesz zestaw 10 szkoleń e-learningowych z zakresu kompetencji kluczowych. Kompetencje miękkie wyćwiczysz na jednej z dwóch dostępnych wersji szkoleń:

Szkolenia e-learningowe z zakresu kompetencji kluczowych mogą być samodzielnymi przedmiotami na studiach podyplomowych lub mogą stanowić uzupełnienie kształcenia tradycyjnego.

Zestaw szkoleń e-learningowych z zakresu kompetencji kluczowych:

Dlaczego studia podyplomowe to dobry czas na skorzystanie ze szkoleń e-learningowych?

W ramach studiów podyplomowych realizujesz 8 szkoleń e-learningowych z zakresu kompetencji kluczowych dopasowanych do Twoich potrzeb. Dzięki szkoleniom e-learningowym:

E-learning to wolność wyboru. Uczysz się tego, co Cię interesuje, o dowolnej porze dnia, z dowolnego miejsca na świecie.

W jaki sposób można otrzymać dostęp do szkoleń e-learningowych?

Dostęp do szkoleń (materiałów) e-learningowych otrzymujesz od Brokera edukacyjnego z Uczelni na której rozpoczynasz studia podyplomowe. Broker na podstawie przeprowadzonej analizy dokumentacji wyznacza 4 obowiązkowe moduły. Kształcone kompetencje miękkie muszą być zgodne z wybranym przez Ciebie kierunkiem studiów. Kolejne 4 moduły wybierasz samodzielnie. Pamiętaj, dokonując wyboru kieruj się wskazaniami Barometru Kompetencji Kluczowych.

Jakie są zasady korzystania z materiałów e-learningowych?

Korzystając z materiałów e-learningowych zadbaj o swój komfort, przygotuj sprzęt komputerowy, sprawdź dostęp do Internetu, itp. Aby rozpocząć korzystanie z materiałów e-learningowych nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania. Dostęp do materiałów uzyskujesz z poziomu przeglądarki internetowej. Pamiętaj, że materiały z których korzystasz nie mogą być kopiowane i rozpowszechniane. Autorzy materiałów oraz realizatorzy projektu nie ponoszą odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego wykorzystania materiałów oraz za skutki decyzji podjętych po przełożeniu sytuacji przedstawionych w materiałach na realne zdarzenia.